wróżka okruchów czarna_znak wodny.png

Opinie moich kochanych Klientów o mojej dla nich pracy

Przekochana osoba i niesamowita fotografka.

Nie moglibyśmy dokonać lepszego wyboru fotografa ślubnego. Ola okazała się niezwykle miłą i przyjazną osobą, która potrafiła sprawić, że poczuliśmy się swobodnie przed obiektywem. Miała wspaniałe pomysły na zdjęcia, także nasz dzień został udokumentowany perfekcyjnie. Nawet nic nie szkodził fakt, że padał deszcz - bardzo podobają nam się zdjęcia, które zrobiliśmy na zewnątrz z parasolką.

 

Ola robi przepiękne portrety i po prostu znajduje światło. Cechuje ją także nienaganna etyka pracy. Pracowała niestrudzenie przez cały dzień! Nasi goście weselni komentowali, że nigdy nie widzieli fotografa, który aż tak by się starał podczas dnia ślubu.

 

Kilka miesięcy przed ślubem mieliśmy z Olą także sesję narzeczeńską. Stresowaliśmy się, ponieważ nigdy wcześniej nie pozowaliśmy do zdjęć, ale jej profesjonalizm i przemiła osobowość sprawiła, że momentalnie poczuliśmy się swobodnie. Bawiliśmy się świetnie.

Już zaczynamy myśleć o sesji rocznicowej!

E&L, October 2019

rothley court hotel_wedding photographer
rothley court hotel_wedding photographer
rothley court hotel_wedding photographer

Polubiliśmy Olę w chwili, gdy ją poznaliśmy. Była pełna inspiracji i pomysłów i czuliśmy, że chce zrobić wszystko, aby dać nam zdjęcia, na jakich nam zależało. Podczas dnia ślubu potrafiła nas uspokoić i czuliśmy się całkowicie zrelaksowani mając ją obok, podczas gdy uwieczniała nasz dzień. Uwielbiamy nasze zdjęcia i nie możemy się doczekać, by pokazać je rodzinie i przyjaciołom.

Olu! Jesteś prawdziwym skarbem i tak bardzo cieszymy się, że wybraliśmy Cię na naszego fotografa ślubnego. Dziękujemy za wszystkie piękne zdjęcia, za Twój ogrom pracy i wysiłek :)

 

(Ruth&Luke, październik 2019)

Ruth&Luke (244).jpg
forest wedding-everdon stubbs-northampto
forest wedding-everdon stubbs-northampto

​Dziś mieliśmy z Olą sesję narzeczeńską. Chcielibyśmy ją bardzo polecić, jest naprawdę bardzo przyjacielska i ma mnóstwo świetnych pomysłów na zdjęcia. Niesamowicie cierpliwa w stosunku do naszych dwóch psów i bardzo dobrze sobie z nimi poradziła 🐶

Nie możemy się doczekać żeby zobaczyć efekty sesji 💕💕  Bardzo dziękujemy!

 

(Rosie&Tom, grudzień 2019)

Rosie and Tom_Bradgate Park (46).jpg
Rosie and Tom_Bradgate Park (9).jpg
Rosie and Tom_Bradgate Park (79).jpg

Ola fotografowała koncert rockowy mojego chłopaka i jego oświadczyny, które zaplanował po koncercie, a które były dla mnie całkowitą niespodzianką. Uwieczniła wszystkie piękne emocje towarzyszące tym niesamowitym wydarzeniom. Kolory na zdjęciach i sposób, w jaki Ola skomponowała kadry pokazują, z jakim smakiem potrafi zmienić ulotne chwile w cudowne fotografie, które chcemy oglądać bez końca.

Miałam też sesję portretową u Oli i była to dla mnie fantastyczna przygoda. Czułam się bardzo swobodnie przed jej obiektywem i nie wstydziłam się ani przez chwilę. Świetnie się bawiłam i tak bardzo spodobał mi się pomysł Oli na sesję z kwiatami, które zebrała w drodze na spotkanie ze mną! Kwiaty nadały subtelności i magii zdjęciom, które powstały. Nie mogę się doczekać naszego kolejnego spotkania :)

(Jowita&Rafal, listopad 2017 i czerwiec 2018)

engagement photographer leicester
DSC_7554.jpg
DSC_7629.jpg

Ola jest NIESAMOWITA! Jej etyka pracy, determinacja i  umiejętności chwytania wyjątkowych chwil podczas naszego ślubnego dnia to dokładnie to, czego potrzebowaliśmy. Zaangażowała się w najwyższym stopniu, abyśmy byli zadowoleni i czuli się komfortowo.

 

Kilka tygodni przed ślubem spotkaliśmy się z Olą, aby omówić szczegóły, była profesjonalna i jednocześnie czuliśmy, jakby była częścią naszej rodziny. Posiada talent do wynajdywania ukrytych momentów. Polecamy z całego serca!

(Meha&Alfie, sierpień 2019)

leicester wedding photoshoot abbey park-
leicester wedding photoshoot abbey park-
leicester wedding photoshoot abbey park-

Ola była niezwykła. Przed naszą uroczystością omówiliśmy z nią szczegóły i powiedzieliśmy, na jakich zdjęciach nam zależało. Efekt jej pracy był zgodny z tym, co uzgodniliśmy. Zdjęcia z naszej ceremonii zaręczyn są piękne i przekraczają nasze oczekiwania. Polecamy Olę z całego serca i na pewno skorzystamy z jej usług w przyszłości.

(Sujni&Matt, listopad 2019)

Sujni&Matt (176).jpg
leicestershire-weddingphotography-engage
Sujni&Matt (203).jpg

To, co się wysuwa jako pierwsze oglądając zdjęcia Oli, to umiejętność złapania chwili na ujęciu. Dzięki temu każde zdjęcie niesie jakiś przekaz i można długo je oglądać nie nudząc się.

 

Ola jest dyskretna, taktowna i sympatyczna przy współpracy podczas różnych sesji zdjęciowych, no i widać, że to co robi sprawia jej wielką przyjemność, bo jest to jej pasja.

 

Z przekonaniem polecamy jako fotografię ślubną czy sesje indywidualne.

(Dorota&Michal, sierpień 2017)

DSC_2102.jpg
DSC_2464.jpg
DSC_2496.jpg

Ola była fantastycznym fotografem na naszym weselu. Uchwyciła wszystkie niezwykłe chwile, które dzięki temu zapamiętamy na zawsze. Jest niezwykle przyjazną osobą, brała pod uwagę nasze opinie i efekty naszej współpracy były niesamowite. 

 

Naprawdę z całego serca polecamy Olę.

(Chanchal&Ronald, February 2019)

abbey-park-wedding-photoshoot-leicester-
abbey-park-wedding-photoshoot-leicester-
abbey-park-wedding-photoshoot-leicester-

Współpracowałam z Olą kilka razy. Na sesjach zawsze czuję się komfortowo i swobodnie, ponieważ Ola jest bardzo przyjazną, miłą i cierpliwą osobą. Ma mnóstwo pomysłów i potrafi uwiecznić piękne chwile na zdjęciach. Jej fotografie są subtelne, delikatne i odzwierciedlają emocje fotografowanej osoby. Szczerze mogę powiedzieć, że zdjęcia, które dostałam od Oli są najpiękniejsze, jakie kiedykolwiek ktokolwiek mi zrobił. Oczywiście polecam współpracę z Olą!

(Dominika, May 2019)

Abbey Park - Leicester - portrait photo
Abbey Park - Leicester - portrait photo
Abbey Park - Leicester - portrait photo

Wybór Oli na naszego fotografa ślubnego to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć.


Towarzyszyła nam przez cały dzień, od porannych przygotowań aż do wieczornej sesji plenerowej. Ciepło i spokój bijące od niej, dodane do jej talentu i ogromnego zaangażowania sprawiły, że nasze doświadczenie z nią stało się niesamowitą przygodą, którą zawsze będziemy pamiętać.

 

Ola potrafi uchwycić głębię prawdziwych emocji na każdym zdjęciu, które zrobi. Jej fotografie z naszego ślubu i wesela są niepowtarzalne i dla nas bezcenne. Dzięki nim zapamiętamy najważniejszy dzień naszego życia takim, jaki był naprawdę.
 

Wieczorna sesja portretowa cudownie dopełniła naszą ceremonię i uspokoiła nas, miło było wyrwać się z sali weselnej na łąkę i do sadu i odetchnąć przy okazji świeżym powietrzem. Zdjęcia, które dostaliśmy od Oli, na zawsze pozostaną dla nas wyjątkową pamiątką.

(Patrycja&Robert, czerwiec 2017)

DSC_8527.jpg
wrocław fotograf ślubny - timrillphotogr
leicester wedding photographer

Ola to bardzo miła i odpowiedzialna osoba. Ma profesjonalne podejście do tego, co robi - podczas sesji zdjęciowej można się poczuć swobodnie :) Ma talent i wyjątkowy dar, potrafi uchwycić na zdjęciach najpiękniejsze chwile. 

(Karolina&Wojtek, kwiecień 2017)

wedding-photographer-leicester-timrillph
wedding-photographer-leicester-timrillph
wedding-photographer-leicester-timrillph
wedding-photographer-leicester-timrillph

Całkowity profesjonalizm i prawdziwy talent. Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, które są dla nas wspaniałą pamiątką. Widać na nich nie tylko samych ludzi, ale i emocje pomiędzy nimi.

 

Nie zawiedziecie się, Ola dokładnie wie, kiedy nacisnąć spust migawki, aby zrobić piekne zdjęcie. Jest odpowiedzialna i profesjonalna, co nie przeszkadza jej jednocześnie pozostać artystyczną duszą.

       

Bez wahania polecam Olę jako fotografkę ślubną i portretową. Praca z nią to czysta przyjemność. Zdjęcia, które od niej otrzymaliśmy, zawsze przypomną nam o ważnych momentach naszego życia.

(Joasia&Pawel, styczeń 2019)

family photographer leicester

Spotkałam Olę na sesji portretowej. Atmosfera na sesji była wyjątkowa, ponieważ Ola jest bardzo ciepłą i przyjazną osobą, a jednocześnie profesjonalistką.

 

Ma świetne wyczucie chwili i doskonale wybiera najlepszy czas na zrobienie zdjęcia. Jej wrażliwość pozwala jej uchwycić ważne szczegóły i wydobyć z fotografowanej osoby indywidualne cechy. Jej zdjęcia cechuje szczególny, unikalny klimat.

 

Podczas fotograficznego spotkania z Olą można poczuć się niezwykle i pięknie. Polecam sesje u niej wszystkim kobietom, które chcą zobaczyć w sobie piękno i wyjątkowość.

(Alicja, czerwiec 2018)

DSC_0377.jpg
portrait photographer leicester
DSC_0383.jpg

Sesja zaręczynowa z Olą była dla nas wspaniałym doświadczeniem.

Ani ja, ani mój narzeczony nie mieliśmy profesjonalnej sesji wcześniej, i to było dla nas coś nowego, ale Ola sprawiła, że rozluźniliśmy się i zdjęcia wyszły pięknie
 🥰

Ola była bardzo uczynna i mogliśmy wybrać lokalizację sesji, a dzięki temu czuliśmy się pewniej i swobodniej.

 

Polecamy gorąco 😁😍

(Stephani&Olliver, grudzień 2019)

rutland wedding photographer_timrillphot
Sesja_narzeczeńska_dolny_śląsk_-_timr
rutland engagement photographer-rutland

Czas spędzony z Olą na sesji portretowej był czystą przyjemnością, a efekt jej pracy zachwycający. Ola jest bardzo utalentowana. Moja ulubiona fotografka! Z całego serca polecam!!! :)))))

(Julia, czerwiec 2019)

Aylestone Meadows - Leicester - portrait
Aylestone Meadows - Leicester - portrait
Aylestone Meadows - Leicester - portrait

Cudowna sesja i świetna fotografka. Jeśli nadarzy się okazja, z chęcią będę  pracować z Olą ponownie.

(May, czerwiec 2019)

Dorridge-Solihull-Birmingham-West Midlan
Dorridge-Solihull-Birmingham-West Midlan
Dorridge-Solihull-Birmingham-West Midlan

Kilka tygodni temu spotkałam Olę na sesji portretowej, którą razem organizowałyśmy. Przebyła daleką drogę, aby stworzyć piękne i pomysłowe kadry, i widać, że jest bardzo zaangażowana w to, co robi, a fotografia to jej pasja. 

 

Ola jest z pewnością osobą, z którą warto współpracować i jestem bardzo zadowolona z czasu, który z nią spędziłam!

(Nicoleta - MUA , czerwiec 2019)

London studio photo shoot (12).jpg
London studio photo shoot (37).jpg
London studio photo shoot (76).jpg