Cześć! Bardzo cieszę się, że chcecie poznać mnie bliżej :)

 

Mam na imię Ola i zajmuję się fotografią ślubną i portretową.

Pochodzę z Wrocławia i większość mojego życia spędziłam w tym mieście. Kilka lat temu spełniłam jedno z moich największych marzeń i wyprowadziłam się na wieś. Od tamtej pory mieszkam na obrzeżach Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy, gdzie piękne lasy, bezkresne pola i przytulne wioski stanowią moją codzienność. To mój dom, do którego wracam na poczatku 2021 roku. W tym momencie tymczasowo mieszkam i fotografuję w Anglii, dokąd przyjechałam we wrześniu 2018 roku, aby być z moim narzeczonym.

Fotografia - tak jak wcześniej pisanie, muzyka i taniec - przyszła do mnie pewnego dnia i została ze mną już na dobre, co dzień wzbudzając w moim sercu coraz większą pasję. Na początku byłam samoukiem, a po jakimś czasie zaczęłam studiować fotografię w Ośrodku Postaw Twórczych we Wrocławiu. Dyplom zrobiłam w 2018 roku.

Moja fotografia miała początek w naturze. Wśród kwiatów i mchów, w głębi lasów, w poszarpanych graniach i otchłaniach powietrza Tatr Wysokich, w łagodnych stokach dolnośląskich Gór Bialskich, nad ukochanym Bałtykiem i nad magiczną Czarną Hańczą, którą wiele razy spływałam kajakiem. Wszędzie tam, gdzie wołało mnie serce, zabierałam ze sobą aparat. Po pewnym czasie pokochałam fotografowanie ludzi, zaczęłam więc robić im portrety i uwieczniać ważne wydarzenia z ich życia. To dało mi poczucie, że jestem na właściwym miejscu i tak wiele spełnienia i szczęścia, że postanowiłam uczynić z fotografii swoją pracę. Pracę, która obdarowuje ludzi czymś zupełnie niezwykłym - możliwością podróży w czasie, przeżycia pięknych chwil jeszcze raz i przywołania kojarzących się z nimi dźwięków, zapachów i emocji. Za to najbardziej kocham fotografię!

Jeśli jesteście dobrymi, wrażliwymi duszami, o miłym, kochającym ludzi i naturę sercu i właśnie to chcielibyście również zobaczyć w drugim człowieku, to naprawdę trafiliście w dobre miejsce.

Liczę na miłą współpracę, opartą na wzajemnym zaufaniu. Zawsze staram się zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby być wobec Was w porządku, i również chcę być w ten sposób traktowana :)

Moje Pary opisują mnie jako bardzo przyjazną, otwartą i pomocną osobę, która potrafi sprawić, abyście poczuli się zrelaksowani przed obiektywem. Podczas ślubu pracuję bez wytchnienia od porannych przygotowań, poprzez ceremonię, aż po wieczorne zabawy na parkiecie. Uwielbiam, gdy jesteście szczęśliwi z powodu efektów mojej pracy. Znam wartość wspaniałych fotografii ukazujących jeden z najważniejszych dni Waszego życia, i zawsze staram się Wam pomóc jak tylko potrafię. Jestem tu dla Was i macie we mnie oparcie. Zawsze chętnie porozmawiam i spotkam się na herbacie lub kawie, by odpowiedzieć na Wasze pytania :)

Będzie dla mnie wyróżnieniem stworzyć i opowiedzieć również Waszą historię. Jeśli mi zaufacie, razem stworzymy przepiękną pamiątkę dla Was i Waszej rodziny, która nawet po wielu latach przywoła magię wspomnień.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną, z miłą chęcią wysłucham Waszej opowieści i poznam Was bliżej!

PS. Zajrzyjcie też na moje profile na Facebooku, Instagramie i Pintereście! :)

"Ola jest niesamowita! Jej etyka pracy, determinacja i  umiejętności chwytania wyjątkowych chwil podczas naszego ślubnego dnia to dokładnie to, czego potrzebowaliśmy. Zaangażowała się w najwyższym stopniu, abyśmy byli zadowoleni i czuli się komfortowo.

Kilka tygodni przed ślubem spotkaliśmy się z Olą, aby omówić szczegóły, była profesjonalna i jednocześnie czuliśmy, jakby była częścią naszej rodziny. Posiada talent do wynajdywania ukrytych momentów. Polecamy z całego serca!"

(Meha&Alfie, sierpień 2019)

Zobacz moje zdjęcia w Vogue

7rsNmGvkwyihspVp.jpg
logo_dla_Oli_bez_tła.png