Cześć, witajcie i poczęstujcie się odrobiną natury!

Mam na imię Ola. Jestem fotografką, mieszkającą pod Wrocławiem.


Z ogromną radością wniosę naturę do Waszego domu, abyście mogli poczuć się odprężeni i spokojni nawet wówczas, gdy nie możecie być w prawdziwym lesie czy w górach.
 

Przeciążeni i przytłoczeni ogromną ilością bodźców każdego dnia możecie czuć się przemęczeni, zmartwieni i bezsilni. Ukojenie znajdujecie w przyrodzie. To fakt udowodniony naukowo, o czym uczyłam się, studiując architekturę krajobrazu na Uniwersytecie Kopenhaskim.


Patrząc na zielone liście, kolorowe kwiaty; wędrując w lasach i po górach, czy po prostu siedząc z kubkiem herbaty lub kawy w przydomowym ogródku czujecie się o wiele lepiej!


Urodziłam się i spędziłam większość życia we Wrocławiu - jednak zawsze serce prowadziło mnie ku przyrodzie. Często uciekałam do lasu, w góry, nad morze i nad rzekę, tak często, jak tylko mogłam. To tam znajdują się początki mojej fotografii. W trudnych momentach mojego życia przebywanie w naturze i fotografowanie jej pomagało mi się uspokoić i poczuć, że pośród tylu niepewnych spraw ta jedna ma dla mnie głęboki sens.
Kilka lat temu spełniłam jedno ze swoich największych marzeń i wyprowadziłam się z wielkiego miasta. Od tamtej pory mieszkam na obrzeżach Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy, gdzie ciche bukowe lasy, szumiące potoki, bezkresne pola i maleńkie, przytulne wioski są moją codziennością i moim domem.

Moje zdjęcia są publikowane w Photo Vogue (zobaczcie moją Kolekcję Vogue).


Fotografowanie natury rozwija moją kreatywność i przynosi mi spokój ducha i radość, którą chciałabym podzielić się także z Wami! :)

Oto przykłady moich prac:

KOLEKCJA VOGUE

"Sound of Silence II"

"Sycamores and lichens"

"Waterfall at the foot of Snowdon"

KOLEKCJA JESIENNA

"Zwolnij"

"Kwiat jesieni"

"Złote paprocie"

KOLEKCJA ZIMOWA

"Zimowy krajobraz"

"Geometria zimowego lasu"

"Zimowe detale"

KOLEKCJA WIOSENNA

"Bluebell flare"

"The song in my heart"

"Think pink"

KOLEKCJA LETNIA

"Herbaciane lato"

"Sierpniowe dary"

"Lato czeka"

logo_dla_Oli_bez_tła.png